Yazar : Patricia Gussin
Çevirmen : Esra Emek
Kategori : Edebiyat - Roman
Fiyat: 17.50 TL   Liste Fiyatı : 25.00 TL
Ürün Satışta. % 30 İndirim
Etiketler : Vitrindekiler
Barkod-ISBN : 9786059199100
Yayın Tarihi : 2015-09-04
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Ve Biri Daha Vardı; Sıcak Saatler
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 345
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 130 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Etkileyici! Sıcak Saatler, her ebeveynin kâbusunun tam kalbine oturuyor, sonra tansiyonu 1-2 derece yükseltiyor, okuyucuyu yanlış yönlendirmeler ile korku trenine bindiriyor ve sonunda yutkunarak kalıyorsunuz.
-Lisa Gardner, NewYork Times'ın En İyi Satanlar listesinden Love You More (Daha Çok Seviyorum) Romanının yazarı-

Gussin daha en başından okuyucuyu bir çatışmanın ortasına atıyor. Aciliyet ve yoğunluk o kadar fazla ki, sonlarına doğru geldiğinizde kendinizi nefes nefese kalmış hissedeceksiniz.
-Hotwire (Yüksek Gerilim): Bir Maggie O'Dell Romanı'nın yazarı Alex Kava, NewYork Times'ın En İyi Satanlar listesinden-

Ve Biri Daha Vardı, sizi aynı kaçırılmış gibi uzaklara götürecek. Gussin, şiddetli duygular ile kaybolan iki çocuğun çevresinde dönen kaçış zamanını profesyonel bir şekilde dengeliyor. Kitabın kapağını açmadan önce gerilime bir merhaba deyin, ama bu gerilimli korku romanını okurken güzel saatler geçireceğiniz de bilin.
-Laura Benedict, the Calling Mr. Lonely Hearts (Bay Yalnız Kalp'e Çağrı) Romanı'nın Yazarı Medalist Yılın En Fazla Yorum Alan Kitabı Ödülü-

Katie ve Scott Montroe, dokuz yıl önce tam da hayal ettikleri tıpatıp aynı olan üçüzlerine , Sammie, Alex ve Jackie'ye kavuşmuşlardı. Ancak kızlardan ikisi kaçırılınca, bu birbirine sıkıca bağlı olan aile dağılır. Katie ve Scott Monroe, her anne - babanın kâbusu olan bir gerçeğin ortasına düşmüştür.

Okuyucu Yorumları